Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 4 lipca 2012

Dzień niespodzianek

Wczorajszy dzień był niespodziankowy. Rano wyciągnęłam ze skrzynki przesyłkę, w której była "Wena"  a z nią pismo od wydawcy, że wydawnictwo "MB" ufundowała mi roczną prenumeratę za wyróżnienie mojej Czarownicy na wystawie "Z nici Ariadny". Super. Taka nagroda bardzo mnie cieszy :)))
A po południu.....
A po południu przyjechał pan "paczkonosz" i przyniósł mi paczkę od Janeczki. A w paczce czarownica Czarusia (tak ją nazwałam jak tylko ją zobaczyłam), frywolitkowa broszka 3D i kawa.


Z Janeczką zrobiłyśmy sobie "czarownicową wymiankę". Jej czarownica (teraz już moja Czarusia) Tak mnie urzekła, ze po prostu chciałam ja mieć. Bardzo, bardzo dziękuję Janeczko.
A jeszcze dorzucę zdjęci mojego kwitnącego epiphyllum.
Epiphyllum różowe ma w tym roku tylko jednego kwiatka ale za to jakiego.
Czerwone za to będzie miało dużo kwiatków.

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za fajną wymiankę i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. gartuluje nagrody...wymianka swietna...a kwiatki piekne...

  OdpowiedzUsuń
 3. To przynajmniej ta Czarusia u ciebie zamieszka, bo twoje własne, jak znam życie, to szybko odlatują na miotłach w różne rejony świata...
  Całuski - Ela

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, trafiłam tu przez blog (kogo? - no oczywiście)Janeczki i ZOSTAJĘ NA DŁUŻEJ.
  Podziwiam (na pierwszy ogień) Twoje puchate panienki i widząc Kizię czuję się tak jakbym widziała pierwszą najukochańszą kotkę mojej siostry.
  Przebiegłam po postach "z grubsza" no i wsiąknęłam. Ale resztę przeczytam wieczorkiem (teraz rodzinka upomina się o swoje prawa) i myślę, że odezwę się do Ciebie.
  Pozdrawiam Ewelina

  OdpowiedzUsuń